HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

ODYAK YAYINCILIK olarak sahip olduğumuz fikri mülk ve patentlerle; yurt içi ve yurt dışı kurum ve kuruluşlara marka değerlerini arttıran, yüksek kaliteli ürünler üretmekteyiz.

Asıl odağımız Türkiye ve uluslararası arenanın önde gelen spor kulüpleriyle lisans anlaşmaları yapmak, elde ettiğimiz bu lisans haklarıyla taraftarların ilgisini çeken; takıma olan bağlılığı, beğeniyi ve coşkuyu pekiştiren, hem kulüp hem de taraftar bazında artı değer yaratan ürün ve projeler geliştirmektir.

Spor kulüplerinin dışında da sürekli olarak yeni fikirler ve projeler geliştiren ODYAK YAYINCILIK, otomobil markaları, devlet sanat ve tarih kurumları gibi pek çok farklı kurum ve kuruluşlar ile de yakın ilişki içerisinde yepyeni mecralara yelken açmaktadır.

"Odyak" kelime anlamı:

"Ateşli ve coşkulu ol" anlamında kullanılan bir ad."

- Kişi adları sözlüğü

Fikri Mülk ve Patentler

ODYAK YAYINCILIK'ı piyasadaki diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliği yepyeni fikirleri projelendirerek fikri mülkler yaratması ve bu fikirleri yasal patentlerle koruma altına alarak piyasaya benzersiz kalitede ürünler sunmasıdır.

Sahip olunan fikri mülkler arasında "Odyak Taraftar Albüm" ve "Odyak Taraftar Kart" markalarının yaratılmasına olanak sağlayan "Tak-Çıkar Kart Sistemli Albüm" patenti ve "Taraftar Oyun" markasının yaratılmasını sağlayan "Taraftar Derbi Oyun Mekanikleri Kural Seti" patentleri bulunmaktadır.


Patentlerimizi görüntüleyin →